Izgara Görünümü:
Hızlı Bakış

CA GAMES CA.5046 EĞİTİCİ-QUIDO BOARD GAME 6

124,90TL

Ca Games Quido Kutu Oyunu (5046) Ürün Açıklaması   Quido kutu oyunu 7 yaş ve üzeri içindir. 2-3-4 kişi ya da 2-4 takım olarak oynanabilir. Quido, genel kültür sorularından oluşur. Amaç bilgiyi ölçmek değil, bildiklerimizin farkına varmak, bilmediklerimizi dağarcığımıza katarken eğlenmektir. Kutu İçeriği: Oyun Zemini, 4 Oyuncu Kukası, Soru Kartları..

Hızlı Bakış

CA GAMES CA.5104 DÜNYA KAŞİFLERİ *6

119,90TL

Ca Games - Dünya Kaşifleri Eğlenceli Macera Kutu Oyunu 5104 Ürün Açıklaması   Ca Games Dünya Kaşifleri Eğlenceli Macera Kutu Oyunu 5104 Dünya kâşifleri oyunu, dünya üzerinde yaşayan canlılar hakkında coğrafi kültürel ve bilimsel gerçeklerden oluşan sorular içerir. Amacı, yaşadığımız gezegeni tanıtmak, farklı canlılar, varlıklar ve kültürel zenginl..

Hızlı Bakış

HAS-E1842 HASBRO MONOPOLY JUNIOR ELEKTRONİK BANKACILIK

209,90TL

Monopoly Junior Elektronik Bankacılık E1842 Ürün Açıklaması   Monopoly Junior Elektronik Bankacılık E1842 İşte çocukların ilk elektronik Monopoly oyunu! Monopoly Junior Elektronik Bankacılık ile çocuklar modern bir bankacılık deneyimi yaşayarak para kazanmayı öğreniyor!  En sevilen klasik piyonların sevimli halleriyle oyun alanında dolaşıp arsalar..

Hızlı Bakış

HAS-E3113 HASBRO MONOPOLY DEAL

42,90TL

Monopoly Deal Kart Oyunu Ürün Açıklaması   Monopoly Deal Kart Oyunu İşte her an, her yerde oynamanız için en hızlı Monopoly eğlencesi Monopoly Deal! Bu oyunda 110 kart var ve amacınız 3 farklı renk grubuna ait arsaları toplamak... Yalnız dikkat, bu oyunda öyle kartlar var ki aniden servetiniz el değiştirebilir. Temposu yüksek, eğlencesi bol bu oyu..

Stokta yok
Hızlı Bakış
Hızlı Bakış

HASBRO B7404 RİSK KUTU OYUNU

269,90TL

Hasbro Risk B7404 Ürün Açıklaması   Hasbro Risk B7404 Tüm zamanların en ünlü askeri strateji oyunu Risk ile dünyayı fethetmeye hazırlanın! Ordunuzu kurun, stratejinizi belirleyin, düşmanlarınızın bölgelerini ele geçirin. İttifaklara ve beklenmedik saldırılara karşı dikkatli olun. Unutmayın, zafer en iyi komutanın olacak! Yaş : 10 Yaş ve üzeri Oyun..

Hızlı Bakış

HASBRO CLUEDO YALANIN PEŞİNDE KUTU OYUNU E9779

259,90TL

Hasbro Games Cluedo Yalanın Peşinde E9779 Ürün Açıklaması   Cluedo Yalanın Peşinde oyununda oyuncular, malikanesinde bir cinayete kurban giden Dr. Black'i kimin, hangi silahla, nerede öldürdüğünü bulmaya çalışıyor. Bu gizemi çözmek için yapmanız gereken ilk şey kimin dürüst olduğunu ve kimin yalan söylediğini bulmak! Ancak bu gerçekleri ortaya çık..

Hızlı Bakış

HASBRO E1845 KONTROLÜNÜ KAYBETME KUTU OYUNU

179,90TL

Hasbro Kontrolünü Kaybetme Kutu Oyunu E1845 Ürün Açıklaması   Hasbro Kontrolünü Kaybetme Kutu Oyunu E1845 Arkadaşlarınız çileden çıkmanız için uğraşırken kendinizi kontrol edebilecek misiniz? İnternette milyonlarca kez seyredilen viral meydan okumalarından esinlenen bu eğlenceli parti oyununda, başınıza nabzınızı ölçen bir alet takmanız gerekiyor...

Hızlı Bakış

HASBRO E2489 ÜZERİNE BASMA OYUNU

163,50TL

Hasbro Games Üzerine Basma! Ürün Açıklaması   Hasbro Games Üzerine Basma! Gözler kapalıyken kakaya basmama eğlencesi! En az kakaya basan oyuncu oyunu kazanır! Kutuya dahil oyun hamurunu ve kalıbı kullanarak kakaya benzeyen topaklar hazırlayın. Çarkı döndürün, oyun matı üzerinde gözünüz kapalı yürüyün. En az kakaya basan oyunu kazanır. Üzerine Basm..

Hızlı Bakış

HASBRO JENGA PASS E0585

149,90TL

Hasbro Jenga Pass 0585 Ürün Açıklaması   Jenga Pass ile dünyanın en sevilen denge oyunu masanın dışına taşınıyor! Kuleyi kurmak için tahta blokları platformun üzerine dizin. Platformu elinizle tutarken tahta blokları çekip kulenin üstüne koyun ve platformu devirmeden diğer oyuncuya verin. Birbirinden eğlenceli 10 meydan okumayı deneyin, Jenga Pass..

Hızlı Bakış

HASBRO MONOPOLY CHEATERS EDITION E1871

259,90TL

 Kutu içerisinde; oyun alanı, plastik kelepçe ünitesi, 6 piyon, 15 Kural Bozan kartı, 22 Tapu Senedi kartı, 16 Şans kartı, 16 Kamu Fonu kartı, 16 otel, 2 zar, para destesi, banka kasası ve oyun kılavuzu yer almaktadır.Oyuncu sayısı: 2-6Kutu ölçüsü: 4 x 40 x 27 cm.        ..

Hızlı Bakış

HASBRO MONOPOLY FORTNITE E6603

254,90TL

Monopoly Fortnite Ürün Açıklaması   Monopoly Fortnite Monopoly oyunun bu heyecan verici Fortnite versiyonunda, hayatta kalıp oyunu kazanmak için konumları ele geçir, rakiplerinle savaş ve fırtınadan kaç! Popüler video oyunundan ilham alınarak tasarlanan Monopoly Fortnite'da, video oyunundaki konumlar ve Hazine Sandığı nesneleri de yer alıyor. Mono..

Hızlı Bakış

HASBRO MONOPOLY GAMER C1815

269,90TL

Monopoly Gamer Kutu Oyunu C1815 Ürün Açıklaması   Monopoly ve sevilen Nintendo video oyunu güçlerini birleştirdi ve ortaya Monopoly Gamer çıktı! Monopoly piyonları yerine Super Mario karakterlerinin piyonlarıyla oyun alanında dolaşın, kahramanların güçlerini kullanın. Monopoly Gamer’da önemli olan daha çok paraya sahip olmak değil, puan toplamak....

Hızlı Bakış

HASBRO MONOPOLY JUNIOR A6984

199,90TL

Hasbro Monopoly Junior A6984 Ürün Açıklaması   Hasbro Monopoly Junior A6984 İşte çocukların ilk Monopoly oyunu! Monopoly Junior ile çocuklar en sevilen klasik piyonların sevimli halleriyle oyun alanında dolaşabilecek, arsalar satın alıp şans kartları çekerek ilerleyecek ve eğlenceli bi şekilde para kazanmayı öğrenecek. Yaş : 5 Yaş ve üzeri Oyuncu ..

Hızlı Bakış

HASBRO MONOPOLY KLASİK YENİ PİYON SERİSİ C1009

244,90TL

  Monopoly Standart Yeni Piyon Serisi C1009 Ürün Açıklaması   Monopoly Standart Yeni Piyon Serisi C1009 Dünyanın en sevilen emlak ticareti oyunu Monopoly, şimdi hayranlarının seçtiği yepyeni piyonlarla raflarda! Tüm dünya çapında yapılan oylama sonucunda Plastik Ördek, Penguen ve Dinozor, Monopoly'nin piyon ailesine katıldı. Siz de piyonunuzu seçi..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 95 (7 Sayfa)